יום ראשון , 21 אפריל 2019
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » אם כבר בית אז בית חכם

אם כבר בית אז בית חכם

אם כל העולם היה פועל בדיוק כמו שהיתם רוצים, איזה עולם הייתם בונים סביבכם? ביתנו הוא מבצרינו, והבית שלכם דווקא יכול לפעול בדיוק כמו בחלומות שלכם. היום, טכנולוגיות תקשורת ושליטה מרחוק מאפשרות הפעלת בתים חכמים בצורה שלא הייתה זמינה בעבר, מה שאומר שגם אתם יכולים ליהנות מבית חכם, במחיר שפוי.

בית זה יותר מארבע קירות. אם התחושה והאווירה בבית שלכם חשובה לכם, דעו שאפשר להביא את איכות החיים בבית לרמה הגבוה ביותר, בכמה לחיצות כפתור. בית חכם הוא בית שיודע לפנק את יושביו, וכמו הרבה דברים אחרים בחיים, רק כאשר מתנסים מבינים באמת את ההבדל באיכות החיים בין חיים בבית מיושן לבית חכם.

מה כל כך חכם בבית?

  • תאורה – כמובן, בסיסי לגמרי שתוכלו לשלוט בתאורה גם מרחוק, גם מקרוב, ובעצם בלי לקום מהמיטה.
  • תריסים חשמליים – למה לקום וללחוץ על כפתור? אתם במיטה, רוצים להתעורר לאט עם האור של הבוקר? תנו לתריס לעבוד בשבילכם, לבוקר מושלם.
  • דוד שמש – יוצאים מחדר הכושר, בדרך הביתה לבית החכם שלכם? עוד 10 דקות אתם שם, ובעשר הדקות הללו הדוד ידע להדליק ולכבות את עצמו, שהמים החמים יחכו לכם.
  • מזגנים – שיא הקיץ, חוזרים מהתופת שבחוץ, עוד 10 דקות בבית? אז הבית יחכה לכם בזרועות קרירות.
  • תנור חשמלי – שמתם את הפשטידה בתבנית, והיא מוכנה לאפייה. תגיעו בערב הביתה בדיוק בזמן לשמוע את הצליל של פעמון הסיום של האפייה, והפשטידה מוכנה טרייה לגמרי ומהבילה מריח מפתה.

אז איך זה עובד?

כמה פשוט, הבית החכם שלכם דואג לכם דרך רישות נבון עם טכנולוגיה המתקשרת ישירות עם הסלולארי החכם שלכם. הטלפון הופך בין רגע ליחידת שליטה מותאמת אישית, והבית נתון לשירותכם 24\7, אפילו שאתם בחו"ל.

מצלמות אבטחה, פתיחה ונעילה של שערים או דלתות חשמליות, כיבוי אורות לילדים בשעה שקבעתם, ואפילו התאמה לאפליקציה לילדים, שישלטו במה שאתם מאפשרים. בית חכם הוא המתנה המושלמת לעצמכם, וצעד ענק לעבר חיים נוחים בהרבה.

Comments are closed.