יום חמישי , 23 מאי 2019
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » בריכת זרמים – אושר בלי הפסקה

בריכת זרמים – אושר בלי הפסקה

בהתחלה היכרנו את הג'קוזי עם הזרמים שלו אבל הפטנט החדש הופך את בריכת העיסוי לחוויה של ממש. בבריכת הזרמים החדשה המים נדחפים עם פרופלור במקום ג'ט. מה זה אומר? בבריכות הג'קוזי הרגילות, המים נדחפו באמצעות משאבות ויצאו לתוך הבריכה מתוך חורים קטנים בצינורות. הזרמים היו מהנים למדי ואף היוו עיסוי חביב. אולם כאן תמצאו בריכת זרמים עם כמות הרבה יותר גדולה של מים ומכאן הרבה יותר כייף.

מהי בריכת זרמים?

קודם כל בריכה כמו הג'קוזי המוכר. התוספת המופלאה שלה היא שאפשר לשחות ממש. ואם עד עכשיו אפשר היה בעיקר להתרחץ אז עכשיו אפשר לשחות ולשחות בלי שזה נגמר. המתרחץ שוחה מול הזרם והזרם, כיוון שהוא כל כך חזק, דוחף אותו אחורנית. המתרחץ יכול להמשיך לבצע תנועות שחייה כאוות נפשו אבל הפרופלור חזק יותר ועמיד יותר ואין לו התעייפות. זה כמו להשתמש בהליכון שממשיך לתת לך שירות עד שתכבה אותו, רק שכאן ההנאה כפולה ומכופלת.

בריכת זרמים – שתי מטרות במקום אחד

השהייה במים היא טובה גם מבחינה נפשית וגם מבחינה גופנית. לשהייה במים יש יכולת להרגיע ומתוך כך כמעט לרפא. אין כמו התחושה שאחרי טבילה הגונה במים. הרעיון הוא לשלב בין טבילה רגועה לבין פעילות ספורטיבית במים. בריכת זרמים נותנת לנו את שניהם.  גם את הרחצה והטבילה וגם את הפעילות. בבריכת הזרם החזק אפשר להפעיל אותו ולהתחיל לשחות מולו בבריכה שאינה נגמרת.

הפרופלור בבריכת הזרמים מספק 8,000 ליטר בדקה. שמעתם נכון, המון המון מים בדקה אחת. יש דגמים שאפשר לשלב עם מערכת הספא שמתקינים בגינה ובנוסף, יש דגמים שאפשר להתקין כשהם חצי שקועים. זה גם יפה יותר מבחינת עיצוב המקום וגם נוח יותר לכניסה וליציאה של המתרחצים והשחיינים במקרה הזה. בריכת זרמים שתתקינו בגינה תתן מענה גם למתרחצים שמבקשים רק ליהנות וגם לספורטיביים מביניכם שמבקשים לשטוף בשחייה הגונה את תלאות היום ויחד עם זה להעלות את הכושר כאן בגינה, ממש ליד הבית.  הזרם שיעזור לכם לזרום בכייף עם החיים.

Comments are closed.