יום רביעי , 30 ספטמבר 2020
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » בתים למכירה – מה חשוב לבדוק

בתים למכירה – מה חשוב לבדוק

כאשר אתם רואים בתים למכירה, חשוב לבדוק כמה דברים חשובים על מנת להיות בטוחים כי הבית אותו מעוניינים לרכוש הינו בית ראוי וכי הוא שווה את הסכום אשר דורשים עליו.

קיימים המון בתים למכירה, אך חשוב לדעת כי לא כל הבתים יכולים להיות ראויים למגורים, יכולים להיות בתים רבים אשר מצויים בהם ליקויי בנייה רבים ולכן, חשוב לבדוק את הבית היטב לפני הרכישה.

במידה ואתם מעוניינים בבית למכירה, חשוב שתבדקו כמה דברים לפני שאתם מבצעים את רכישת הדירה עצמה.

בתים למכירה – בצעו בדק בית

כאשר אתם מעוניינים לרכוש דירה וכי לאחר שראיתם כמה בתים למכירה, רצוי לבצע בדק בית לאותו בית אשר בו אתם מתעניינים וכן רוצים לרכוש, זאת על מנת שבודק דירות מוסמך יוכל לבדוק את הבית המדובר וכן לבחון האם אותו בית הינו תקין והאם הוא שווה את המחיר אשר דורשים עליו.

בבית למכירה יכולים להיות מצויים ליקויים רבים אשר הינם נסתרים מהעין, את הליקויים האלו לא תוכלו למצוא לבד ולכן, מומלץ לבצע בדק בית על ידי בודק מוסמך אשר יוכל לאתר את כל הליקויים הקיימים בדירה לפי רכישת הדירה.

לאחר הבדק תוכלו לקבל מהבודק את הדוח המפורט אשר שם יהיו מצוינים אילו ליקויים קיימים בדירה, וכן מה שווי התיקון של כל ליקוי, דבר זה יכול להוות עבורכם יתרון גדול במשא ומתן לפני רכישת הדירה.

בתים למכירה – בדקו את הסביבה

כאשר אתם רואים בתים למכירה, חשוב לבדוק את הסביבה של הבתים במידה ואינכם מכירים את האזור, במידה ויש לכם ילדים חשוב לבדוק האם קיימים בתי ספר וגנים בקרבת מקום, בנוסף חשוב לבדוק מי אלו השכנים אשר אתם הולכים לגור על ידם  האם מדובר באנים נחמדים או כאלו שאתם יכולים לסבול מהם בעתיד.

בנוסף, תוכלו לבדוק האם הבית למכירה נמצא באזור טוב על מנת לרכוש בו דירה, כל אלו הינם פרמטרים מאוד חשובים לפני רכישת בית, לאחר בדיקות אלו תוכלו להבחין האם אתם מעוניינים בבית או לא.

Comments are closed.