יום שלישי , 24 נובמבר 2020
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » דקים משביחים את ערך הנכס ומוסיפים לכם שטח

דקים משביחים את ערך הנכס ומוסיפים לכם שטח

דקים הם אותם משטחי עץ או חומרים אחרים דמוי עץ, המחליפים בימינו את אופציית הדשא או צמחייה אחרת בגינה. רבים מעדיפים היום להתקין דקים בגינה שלהם מסיבות שונות. הסיבה העיקרית תהיה תמיד האסתטיקה שלהם. אמנם, גם צמחייה היא יפה מאוד ויש לה את החן שלה, אבל דקים יכולים להיות מרהיבים בחומרים שבהם משתמשים להתקנה, והמראה של המשטח האחיד מעץ או חומר אחר, פשוט אסתטי ונעים לעין. התחזוקה של דקים קיימת אמנם, משום שחשוב לשמור על העץ מהשמש ומהמשקעים ומפגעי הזמן, אבל היא זולה ונוחה בהרבה מתחזוקת הדשא והגינה. המים, חומרי ההדברה והזיבול הקבועים, שלא לדבר על עלויות העבודה, כל אלה הופכים את הדקים לאופציה החסכונית והנוחה יותר כספית לרבים.

הגדלת הבית

דק הוא בעצם לא רק משטח אלא מעין הארכה של שטח הבית שלוחה חיצונית של הבית שאפשר ליהנות ממנה מחוצה לו. על הדק אפשר לעשות הרבה דברים, כולל הצבת ריהוט והקמת פרגולה מעל, כך שנוצר מעין חדר פתוח חיצוני שנותן אפשרויות נוספות לבני הבית אפשר לארח שם או להתרווח בנוחיות, לעבוד שם בצל או לסגור מעט למתחם משחקים לפעוטות ולילדים, שיהיה נוח לכולם. העיצוב של הדקים חשוב מאוד והוא ממשיך קו עיצובי שבחרתם בו לבית ולגינה, והמבחר הגדול של דקים וחומרים יכול לתת מענה לכל דרישה.

דקים מתקינים רק במקצועיות

בגלל העבודה המיוחדת להתקנת הדקים והתשתיות הנדרשות לכך, רק מתקינים מוסמכים ואמינים שמכירים את העבודה יכולים לעשות זאת בלי נזקים. דק שמחזיק זמן רב, הוא מיושר כהלכה ואינו נטוי או נסדק הוא דק שרק מקצוענים באמת יכולים לטפל בו. כשאתם בוחרים דקים בחרו גם את המתקינים שלו לפי האישורים שבידיהם ומידת ההכשרה שלהם. כך תדעו אם העבודה תהיה לשביעות רצונכם ויש לכם תמיד כתובת לקבל הדרכה ותשובות לשלות שמתעוררות. מתקין שמסביר לכם על הדק את כל מה שנחוץ לכם לדעת יסביר לכם גם אם הדקים מתאימים לגינה שלכם ואיזה חומר מומלץ לבחור. חברות שמחזיקות מגוון של חומרים לדקים גם יסבירו לכם מהם היתרונות והחסרונות של כולם.

Comments are closed.