יום רביעי , 20 ינואר 2021
כתבות רצות
You are here: Home » עיצוב הבית » האם דשא סינטטי זה הפתרון הנכון לגינה שלכם? 

האם דשא סינטטי זה הפתרון הנכון לגינה שלכם? 

אתם לא זוכרים מתי בפעם האחרונה יצאתם לגינה? או מתי היה לכם מספיק נעים שם כדי לארח חברים? אם כך, בהחלט יכול להיות שאתם צריכים להתחיל להשקיע בגינה שלכם. לפעמים כל ההשקעה היא בהתקנת דשא סינטטי, אז למה שלא תחשבו בחיוב גם אתם על האפשרות הזאת? הדשא הסינטטי בימינו הרבה יותר נעים למגע לעומת מה שהיה לפני שנים, כך שאם חששתם מהעניין הזה, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. יתרה מכך, יש גם סוגים של דשא סינטטי שנראים בדיוק כמו דשא חי, כך שאין ספק שאם תשקיעו תוכלו לצאת מרוצים מהתוצאה הסופית. 

איך בוחרים דשא סינטטי? 

דווקא בגלל שהיום בתחום הדשא הסינטטי השמיים הם הגבול, לא פעם זה עלול להיות קצת קשה לבחור את הדשא המתאים. לכן, אם גם אתם מרגישים שאתם הולכים לאיבוד כדאי שתדעו שאתם לא לבד ובהחלט אפשר להבין אתכם. כאשר אתם מחפשים את הדשא הסינטטי הכי טוב שיש, אנחנו מציעים לכם לבדוק:  

  • איזו חברה ייצרה אותו? 
  • האם הוא דורש התקנה מיוחדת וספציפית?
  • האם אנשים אחרים שרכשו את אותו דשא ממליצים עליו? 

כך או כך, אנחנו גם לא מציעים לכם להתקין את הדשא לבד. זה לא משנה באיזה סוג של דשא סינטטי אתם בוחרים, כי בכל מקרה התקנה מקצועית של המומחים לרוב תהיה מוצלחת יותר ושווה לקחת זאת בחשבון.

כמה תשקיעו? 

אי אפשר לדבר על סוגים שונים של דשא לגינה ולא להזכיר את העלויות, כי כמובן שכאשר הדשא יותר רך, נעים ונראה אמיתי – לרוב המחיר שלו יהיה גבוה יותר. מצד שני, יש לקחת בחשבון שלא פעם אפשר גם למצוא מבצעים טובים כך ששווה להשקיע ולברר היטב את המחירים. כמו כן, רצוי מאוד לבדוק שאתם מבינים כמה יעלה לכם התענוג הזה בסופו של דבר, כי ברוב המקרים המחירים שמפרסמות החברות לא כוללים את ההתקנה. כדאי להזמין שירותי התקנה לדשא החדש שלכם כי אם אתם כבר משקיעים ברכישת דשא, למה להתקין אותו בצורה חובבנית שלא תחזיק מעמד לשנים?  

Comments are closed.