יום חמישי , 23 מאי 2019
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » השכרת משרד – האופציה האידאלית

השכרת משרד – האופציה האידאלית

בעלי עסקים רבים זקוקים להשכרת משרד, הם מגיעים לבנייני משרדים מודרניים וייעודיים או לבניינים ותיקים יותר כדי לקבל החלטה על המשרד הנכון ביותר עבורם. רמת ההוצאות החודשית של השכרת משרד די מרתיעה את בעלי העסקים במיוחד כשמדובר בעסקים חדשים והם מעדיפים לא להיכנס להרפתקאות בעלות סיכון, לאור העלויות הגבוהות.

אופציות חדשות להשכרת משרד

בעידן המודרני קיימת כעת אופציה חדשה ומשתלמת מאד מבחינה כלכלית. מדובר במתחמים רחבי ידיים במיקומים מובילים בעיר שבהם קיימת אפשרות לעבוד בחללי עבודה או לבצע השכרת משרד בתוך המתחם המאובזר.

בעל עסק שוכר משרד על פי הגודל הנחוץ לו לדוגמה עבור שני עובדים, ארבעה עובדים וכו' עד גודל מקסימלי המתאים לשמונה עובדים. הוא משכיר את המקום על פי אופיו של העסק, לשעות, ימים, חודשים או שנה.

קיימת גמישות בהשכרת משרד כי אפשר לבצע שינויים מעת לעת על פי הצורך. לעבור למשרד גדול או קטן יותר, לשנות את חוזה ההתקשרות מיומי לחודשי או שנתי, להוסיף אופציה של שימוש בחדר ישיבות אחד לתקופה וכו'. כל שינוי הוא אפשרי ולכן המתחמים הללו הם הפתרון האידאלי עבור בעלי העסקים לאור השינויים החלים במשק הדינאמי.

נוחות בהשכרת משרד

המתחמים ממוקמים באזורים בעלי נגישות נוחה מאד מהכבישים המהירים כמו דרך איילון 20, כביש 4 וכביש 431 ליד המתחם קיימים מקומות חניה ייעודיים ללא עלות כך שאין צורך לחפש חניה.

הנוחות הזו משרתת את בעלי העסקים, עובדיהם והאורחים המגיעים מעת לעת לחדרי הישיבות כך שמדובר בנושא אקוטי ומהותי ביותר .

נראות המשרדים

מעצבי הפנים של המתחם, בחרו עיצוב יפהפה המשדר תחושה של רוגע ושל עבודה. כל משרד להשכרה מרוהט עם שולחנות וכסאות נוחים במיוחד, תאורה איכותית, אקססוריז המונחים או תלויים בכל פינות המשרד, היוצרים אוירה חמימה וביתית.

ברחבי המשרד קיים קו אינטרנט מהיר כך שכל העובדים בו זמנית נהנים מחיבור מיטבי וכמעט ללא תקלות.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו וליהנות מהתמונות ומהמידע הרב המוצג בו. אנחנו נשמח לענות על כל שאלה או בקשה.

https://www.offix-israel.co.il

Comments are closed.