יום חמישי , 1 אוקטובר 2020
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » השכרת פיגומים מחיר

השכרת פיגומים מחיר

השכרת פיגומים מחיר משתלם במיוחד

קבלני הבניין והשיפוצים חייבים לעשות שימוש בפיגומים בכדי להפוך את העבודה לפשוטה, קלה, בטוחה ונגישה – בין אם מדובר בעבודה בגובה שבסיסה בקרקע, או בעבודה שדורשת עלייה לגובה כגון שיפוצים חיצוניים, צביעה, ופרויקטים אחרים. עבור מי שזקוק להזמנת השכרת פיגומים מחיר הוא פרמטר קריטי במיוחד, מכיוון שהוא יעיד הרבה על איכות הפיגומים ויוכל להעיד פחות או יותר גם על איכות החברה ממנה הושכרו הפיגומים.

קצת פירוט על מחירי הפיגומים:

סוג הפיגום – כשמחפשים השכרת פיגומים מחיר הפיגום תלוי בסוג שלו; תלוי, זקפים, פיגומים ניידים וכו'.
דוגמא אחת להבדל במחירים היא שפיגום נייד שכשמו כן הוא, מאפשר תנועה ממקום למקום ללא צורך בהרכבה ופירוק, כנראה יהיה יקר יותר מפיגום קבוע המעוגן לקיר.

  • חברות רבות מציעות אפשרויות השכרה שונות – על בסיס יומי, שבועי, חודשי וכו'. ככל שתקופת ההשכרה תהיה ארוכה יותר, כך מחיר ההשכרה פר יום יהיה משתלם יותר ללקוחות. מומלץ מאוד לבחור בחברה שתכין לכם הצעת מחיר משתלמת להשכרת פיגומים בהתאם לטווח לו אתם זקוקים לפיגומים.
  • מחיר השכרת הפיגום תלוי גם בגישה לאיזור הבנייה והשיפוץ. ישנם מגרשי בנייה בהם קיימת בעיה כלשהי להגיע לאזור ההקמה עצמו. כשלא ניתן להגיע עם מנוף שיסייע בהקמה, המחיר יתייקר מכיוון שכעת על העובדים לקחת את הפיגומים ידנית ואף להתקין אותם ידנית.
  • ומה לגבי הגובה? אם מדובר לדוגמא בפיגום לעבודה בגובה של 20 מטרים ומעלה, יש להתקין זקפים כפולים שמייקרים את העבודה ובהמשך ישיר לכך גם את מחיר העבודה.
  • ייעוץ – חברה מקצועית שמאמינה בעבודתה, יודעת שעוד הרבה לפני שסוגרים עסקה יש להבין את הצרכים והדרישות של הלקוח. לכן, נציג מטעם החברה יגיע עד אליכם על מנת לבחון את תנאי השטח ולהתאים את הפיגום המושלם ביותר לתנאי העבודה בפועל. לאחר מכן, לפני תחילת העבודה, יגיע צוות מקצועי שיבצע הקמה של הפיגום שהזמנתם. הצוות יורכב מאנשי מקצוע המוסמכים לעבודה בגובה וכבנאי פיגומים מקצועיים בפרט. כך, העבודה תתבצע בהתאם לדרישות משרד העבודה, תוך שימת דגש על עקרונות הבטיחות בגובה.

ומה לגבי המחיר?

כשמעוניינים בעבודה בטוחה וחלקה, יש לבחור בחברה שתציע לכם פיגום נייד להשכרה או כל סוג אחר של פיגומים במחירים משתלמים, תוך שהיא מאזנת בין המחירים הללו ובין עבודה איכותית ברמה הגבוהה ביותר. כך, אתם מבינים שכשמדובר על השכרת פיגומים מחיר הוא קריטי, אך הוא לא הפרמטר היחיד שיש לשים עליו את הדעת.

Comments are closed.