יום ראשון , 21 אפריל 2019
כתבות רצות
You are here: Home » עיצוב הבית » וילון אקוסטי

וילון אקוסטי

בשנים האחרונות מעצבי פנים רבים ממליצים ללקוחותיהם להתקין בבתים וילונות אקוסטיים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שווילון זה משפיע על נטרול הרעשים החיצוניים ורמת האקוסטיקה בחדר המגורים.

הפעולה המתבצעת על ידי הווילון האקוסטי

לאחר מיקום רהיטים שונים בסלון, מתמלא החלל בצלילים ובקולות שיוצרים גלי הקול של הרהיטים כדי ליצור סביבה איכותית שאינה כוללת קולות רקע, מומלץ להתקין וילון אקוסטי שפותר באופן מושלם בעיה זו.

הרכבו של הווילון האקוסטי

הווילון האקוסטי מיוצר מבד הסופג רעשים ומעניק אווירה שקטה ונעימה עבור דירות הממוקמות בסמוך לכבישים סואנים או למקורות אחרים של רעש סביבתי. כך משיגים שקט ונעימות ביתית, אפשר לדבר באופן נורמלי זה לזה ואין צורך לצעוק כדי שהאדם השני יישמע אותך לאור הרעש החיצוני הבוקע מכל עבר.

הווילונות מתאימים מאד גם למקומות ייחודיים כמו חדרי כושר, אולמות שבהם לומדים מחול ומוסיקה ובתי עסק המעוניינים באווירה נעימה ושקטה ללא הפרעות חיצוניות כדי לנהל ברוגע את העסק.

רכישה של וילון אקוסטי

בתי עסק מובילים העוסקים בדקורציה, משווקים ומתקינים וילונות המיוצרים מבדים אקוסטיים איכותיים וייחודיים העומדים בתקנים בין לאומיים מחמירים והמתאימים להתקנה בבתים ובבתי העסק.

ההיצע של הבדים הוא די רחב, אפשר למצוא בדים בדרגות שונות של עובי ובספקטרום נרחב של צבעי הקשת כולל ווילונות שקופים או שקופים למחצה. טקסטורות יפהפיות ומרקמים עדינים המשולבים בבדים ומעניקים להם יופי רב. מעצבי הפנים והלקוחות מתאימים את עוביו ואת צבעו של הווילון לקו העיצובי של הבית כדי ליצור מעטפת מושלמת לנראות הבית.

ווילונות המיוצרים מכמה שכבות

כדי להשיג את האפקט האופטימלי, מייצרים ווילונות המורכבים מכמה שכבות. הווילונות הדו שכבתיים יוצרים שכבת הגנה נוספת ומוגברת וכך מונעים את חדירת הרעשים הקיימים מחוץ לבית.

ווילונות אקוסטיים הפכו לאחרונה ללהיט בתחום האקססוריז. לקוחות רבים הבינו את המשמעות ואת היתרונות הגדולים שלהם ולכן מזמינים אותם כדי ליצור אווירה קסומה ושקטה בבית.

הבידוד ונטרול גלי הקול מוסיפים גם לרוגע הכללי בבית, כך אין כל השפעה הנכנסת מהרחוב לחיים הפרטיים והבית מתנהל בהרגשה כללית מצוינת.

Comments are closed.