יום שישי , 30 יולי 2021
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » זמן סביר לתיקון ליקויים בדירה

זמן סביר לתיקון ליקויים בדירה

זמן סביר לתיקון ליקויים בדירה – מה זה בדיוק אומר?

אין הרבה דברים שעלולים להיות מרגיזים כמו לקנות דירה חדשה, ישר מהקבלן, ולראות שיש בה ליקוי בניה. אומנם זה נכון שברמה מסוימת זה תמיד קורה, אך יש ליקויים חמורים יותר מאחרים. נשאלת השאלה: מי באמת אחראי לתקן את הליקויים? ומי צריך לשאת בהוצאה הכלכלית על התיקון? חשוב להבין שאם בוצע בדק בית כמו שצריך, הרי שיינתן זמן סביר לתיקון של הליקויים בדירה על ידי הקבלן. יחד עם זאת, אנחנו גם רואים שיש לא מעט קבלנים שלא פועלים במסגרת אותו זמן סביר לתיקון של הליקויים בדירה, שכן הם פועלים באסטרטגיה אחרת לגמרי: להתיש את בעלי הדירה החדשים. אם זה קרה גם לכם, רגע לפני שאתם מתקנים בעצמכם את הליקויים, חשוב שתדעו שיש מה לעשות בנידון.

אם הקבלן לא עושה תיקונים במסגרת אותו זמן סביר לתיקון ליקויים בדירה – מה עושים?

ראשית, מדהים לראות כמה קבלנים מקבלים זמן סביר לתיקון ליקויים בדירה ומתעלמים ממנו. זה נכון בין אם מדובר על זמן סביר לתיקון של ליקויים בדירה הקשורים לחשמל, לאינסטלציה או לכל תחום אחר. נשאלת השאלה מה באמת כדאי לעשות במצב כזה, כי אם הקבלן התעלם מאותו זמן סביר לתיקון ליקויים בדירה, הוא מנסה להעביר כאן מסר, ובעיקר, הוא מנסה להעביר את האחריות לקונה הדירה.  זה הרגע ליהנות מאופציה כמו שירותים משפטיים אונליין, כי אין שום סיבה שבגללה עליכם להתמודד עם המצב הזה לבד.

האם כדאי לתבוע את הקבלן?

הקבלן שלכם התעלם מאותו זמן סביר לתיקון ליקויים בדירה ולא באמת עשה את מה שציפיתם ממנו? כדאי לדעת שיש לא מעט דרכים שבהן תוכלו לבחור. תוכלו, למשל, להגיש תביעה ולהגיע לבית המשפט עם אותו קבלן, אך תוכלו גם לנסות וללכת בדרך של בוררות. מה שבטוח זה שעל מנת שתוכלו לקצר את התהליך וגם להבטיח שתצאו כמה יותר מרוצים, חשוב לבחור את עורכי הדין הכי טובים שיש שיוכלו לייצג אתכם. היום, כאשר ניתן ליהנות ממגוון שירותים משפטיים אונליין, אין סיבה לדחות את ההתעסקות בדברים ורצוי לבחור את עורכי הדין הנכונים עוד היום.

Comments are closed.