יום חמישי , 23 מאי 2019
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » חיפוי מבנים ותכנון קונסטרוקציה – דגשים עיקריים

חיפוי מבנים ותכנון קונסטרוקציה – דגשים עיקריים

חיפוי מבנים ותכנון קונסטרוקציה הוא תחום שמחייב מקצועיות גבוהה במיוחד. בנוסף נדרש ניסיון רחב היקף, הן באופן כללי והן כזה שהוא ספציפי במבנים דומים לזה שלכם – שהרי ישנו הבדל בין חיפוי מבני תעשיה, קירוי מבנים שמשמשים למסחר, תכנון קונסטרוקציה עבור מבני ציבור ואפילו בתוך הקטגוריה הזו ישנם הבדלים בין פרויקטים שונים דוגמה חיפוי אולם ספורט בבית ספר, חיפוי תחנת רכבת וכו'.

קשב מלא לצרכי הלקוח

הבסיס לחיפוי מבנה באופן הכי מקצועי והאופטימלי מבחינת הצרכים של הלקוח הספציפי הוא הבנת הצרכים. לשם כך נדרש ראשית כל קשב מלא לכל לקוח ולקוח, ובנוסף ידע מקצועי רחב היקף שכן ישנם מקרים שבהם הלקוח עצמו לא מודע לכל הצרכים שלו ומי שעוזר לו לנסח את כל הציפיות והדרישות מהחיפוי הוא איש המקצוע מטעם החברה.

דגשים עיקריים של חיפוי מבנים מסחריים

כשמדובר על חיפוי מבנים מסחריים, ישנם מספר דגשים חשובים ובראשם ההבנה כי לחיפוי חלק בלתי מבוטל במיתוג המבנה. למעשה החיפוי משפיע במידה רבה על חוויית הקנייה של כל המבקרים במבנה או במתחם כולו, וככל שהחוויה טובה יותר כך גדל הסיכוי לבצע רכישות – ועל כן יש לבצע את החיפוי מתוך אחריות מלאה ומתוך הבנה כי אסתטיקה מושלמת תתורגם לסכומי כסף משמעותיים עבור העסקים שפועלים באותו מבנה.

דגש חשוב שני הוא הפונקציונלי – חיפוי איכותי מעניק בידוד אקוסטי וגם בידוד תרמי, כך שתידרש פחות אנרגיה כדי לשמור על הטמפרטורה הרצויה בתוך המבנה. בדרך זו מושג חיסכון בהוצאות התפעול של המבנה המסחרי וכן מושגת תועלת אקולוגית הודות לצורך המופחת בחשמל.

חיפוי מבני תעשייה

במסגרת חיפוי מבני תעשייה ייתכנו אתגרים משמעותיים. כך למשל ייתכן שמדובר בחיפוי שמוקם בסביבת כימיקלים רבי עוצמה, בתנאי מזג אוויר לא פשוטים, בקרבת אש או מקורות חום רב וכו' – ועל כן תכנון הקונסטרוקציה חייב לקחת בחשבון שלל שיקולים ופרמטרים. במקרים אלה חשוב במיוחד לפנות אל חברת חיפוי מבנים מקצועית בעלת רקורד מוכח של חיפויים מוצלחים במבני תעשייה, וזאת על-מנת לצאת לדרך בראש שקט ובידיעה שהחיפוי יהיה הטוב ביותר האפשרי.

Comments are closed.