יום חמישי , 26 נובמבר 2020
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » לחצן מצוקה חכם – מהו ולמי הוא מיועד?

לחצן מצוקה חכם – מהו ולמי הוא מיועד?

אם אתם רוצים להרגיש ביטחון מלא בתוך הבית שלכם ולדעת, שכשתזדקקו לעזרה רפואית, לחצן מצוקה חכם הוא בדיוק מה שאתם צריכים! כאן נסביר מהו ומי יכול ליהנות ממנו.

מהו לחצן מצוקה?

לחצן המצוקה הוא כפתור ייעודי, שמטרתו היא לאפשר לאדם המחזיק בו, במידה והוא מרגיש במצוקה וזקוק לעזרה רפואית כלשהי, לקרוא לעזרה הנחוצה לו. לחצן זה, הנמצא בזמינות מלאה ומיידית, מאפשר לבעליו את תחושת הביטחון הנחוצה לשמירה על אורח חיים ברמה גבוהה באופן שוטף. 

איך זה עובד?

בדרך כלל, אם אדם זקוק לעזרה רפואית, עליו לחייג 101 ולדבר עם המוקד של מד"א ולהזמין אמבולנס. לחצן המצוקה חוסך מהאדם המפעיל אותו את הצורך לזכור ברגע האמת והמצוקה את המספר הדרוש לחיוג ואפילו את חיפוש מכשיר הטלפון. במקום זאת, כל שעליו לעשות הוא ללחוץ על לחצן המצוקה ובאופן מיידי תתבצע שיחה אל מוקד מד"א.

הייחודיות של לחצן מצוקה חכם

ההבדל העיקרי בין לחצן מצוקה חכם לבין לחצן מצוקה רגיל הוא, שהלחצן החכם מתוכנת כך, שהוא מעביר עצמאית את הפרטים של בעליו וכך גם השיחה עם המוקד של מד"א מתקצרת משמעותית ומאפשרת לאדם הנמצא במצוקה להתמקד בשיחה מול המוקדן בצרכים שלו במקום במתן הפרטים היבשים כמו שם, כתובת וכדומה וכתוצאה ישירה – גם לקבל את המענה הרפואי הדרוש מהר יותר.

למי הלחצן מתאים?

אמנם כל מי שרוצה להרגיש יותר ביטחון יכול ליהנות מהיתרונות של לחצן מצוקה חכם, אבל בעיקרו, הוא מיועד לאוכלוסייה המבוגרת, לבעלי צרכים מיוחדים ומשפחותיהם וכדומה. לחצן המצוקה החכם של my doctor הוא הפתרון המושלם לכל מי שנמצא בקבוצת סיכון לבעיות רפואיות שונות כדוגמת סוכרת, אפילפסיה, לחץ דם, מחלות לב, אסטמה קשה ועוד. 

המרוויח המשני

לצד המרוויח הראשי – בעל הלחצן, יש גם את המרוויחים המשניים ממנו – סביבתו הקרובה והאוהבת. כל אדם שדואג להוריו הקשישים, היה שמח לדעת שהם יכולים להזמין עזרה רפואית בקלות במקרה הצורך ואין ספק, שכך כולם יכולים לישון טוב יותר בלילה!

Comments are closed.