יום ראשון , 20 ספטמבר 2020
כתבות רצות
You are here: Home » פינוי בינוי » פינוי דירה

פינוי דירה

במידה ואתם עוברים לדירה חדשה או לדירה שכורה ויש לכם בנמצא מנעד נרחב של ריהוט וחפצים אשר אינכם עושים בהם יותר שימוש – מה תעשו במצב כזה – האם תשליכו אותם לפח האשפה או שמא תשאירו אותם בקרב הדיירים החדשים בדירה שלכם? עליכם להרהר על כך במלוא הרצינות ובפרט יש משמעות לכך שלא תעברו על החוק חלילה.

מה כולל בתוכו חוק פינוי רהיטים?

במדינת ישראל אין בנמצא חוק פינוי רהיטים, אבל עבור כל רשות מקומית יש חוקי עזר עירוני אשר יורו לכם מה תוכלו או לא תוכלו להשאיר בדירה שלכם. 

מה הם הסגולות של שירות חברות של פינוי דירה?

הגעה אל חברה אשר מומחית בתחום של פינוי דירה תחסוך בידכם את ההתחבטות שלכם היכן להשליך את הציוד הישן שלכם ותסייע בידכם בעוד פתרונות. חברה מקצועית של שירות פינוי דירה תיתן בידכם למסור את הציוד אשר לו נדרש לכם יותר והינו במצב תקין עבור תרומה אל עמותות שעוסקות בכך או עבור אנשים אשר ישמחו לקבל את הציוד שלכם. דרך אחרת היא עשיית שימוש באותו ציוד במצב סביר כתשלום עבור פינוי דירה.

אינכם צריכים עכשיו להעמיס על הכתפיים שלכם משא כבד. תיאלצו להתאמץ באופן ניכר כדי לקית מיטה, כורסה, ספה, ארון, שידה או שולחן ולהעביר אותם מאזור לאזור וכמו כן, עליכם להיות מסוגלים לבצע פינוי דירה מבלי להסב נזק למדרגות של הבניין, למשקופים או לקירות שבו הנכם גרים. הוצאה של ציוד מורכב על ידי אנשים בלי ניסיון עשויה להיגמר בכדי פציעה או הסבה של נזק, הן לרכוש והן לעצמכם וחבל על כך, לכן תיתנו בידי חברה מקצועית, אשר תבצע לכם את השירות של פינוי דירה באופן מיטבי ביותר.

היכן עליכם להשליך את הציוד אשר בו אינכם חפצים יותר?

כפי שציינו, במדינת ישראל לא קיים חוק של פינוי רהיטים מאורגן, אבל במידה ותותירו ריהוט כבד בפאתי הרחוב או בסמוך לפח האשפה, אתם עשויים להסתבך על ידי הפקח העירוני ולשאת בהוצאה של קנס בעלות רבה.

המקום המיטבי להשלכה של ציוד הוא אתר של השכלת אשפה ייעודי ובכדי שתוכלו לאתר אותו, עליכם לגשת את הרשות המקומית או להסתייע בעזרה של בעלי מקצוע מומחים בתחום זה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*