יום שבת , 31 יולי 2021
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » פרגולות – כי מגיע לכם צל

פרגולות – כי מגיע לכם צל

אתם חיים בישראל, ארץ השמש, קיץ רוב השנה, וחם. פרגולות הן מוצר חיוני. אם יש לכם מרפסת, חצר או גן, הרי שפרגולה היא מוצר יסוד, וקשה מאוד לדמיין את החיים בלעדיו. לא רק מצרך חיוני לצורך שמירה על העור ויצירת מקום נעים ונוח לשבת בו רוב ימות השנה, הרי שגם ברמה הדקורטיבית הפרגולה נותנת את תחושת הביטחון והבית גם מחוץ לבית, והופכת את חלל הישיבה למזמין במיוחד.

יש בישראל הרבה מאוד סוגים של פתרונות לפרגולה. בחירה, התאמה, הקמה וסיום של פרויקט פרגולה יכול להיות משהו ארוך ומייגע, או קצר וחסכוני, תלוי עם מי בחרתם לעבוד, ובאיזו פרגולה בחרתם מהמגוון הרחב.

סוגי פרגולות

  • פרגולה סרגלי עץ – ממש כפי שנשמע, פרגולה זו בנויה מלוחות צרים וארוכים, וכמובן ישרים לגמרי, של עץ איכותי המטופל במיוחד לצורך עמידות בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים של חום רב ביום וקור רב בלילה, כפי שמתרחש לעיתים קרובות בחורף הישראלי השמשי.
  • פרגולה באיטום מלא – ממש כמו סרגלי העץ, רק ללא מרווחים כלל, כאן לוחות העץ מונחות בצורה שלא מאפשרת כל חדירת אור, וכמובן ללא חדירת מים, מתאימה למי שרוצה לשבת בחוץ גם בחורף, ולא רק בימים שמשיים.
  • פרגולת אלומיניום – עיצוב חד יותר, מודרני יותר, של פרגולה מהחומר הקל, קל לעיצוב וקל להרמה. פרגולה מאלומיניום מציעה פיתרון עמיד יותר, הן בצבע, הן בעמידות בפני חרקים, ועוד.

בחרתם ממגוון הפרגולות? ומה עם הדק?

התקנת פרגולות מגיעה לעיתים קרובות עם האחות הנמוכה מבין השתיים, הדק. בחברות מקצועיות כמו מיי ווד מציעים התקנות דקים במקביל להתקנת הפרגולה, ובמחירים שגורמים לעסקה להיות שווה במיוחד. אל תתפשרו על החצר שלכם, ולא על הכסף שלכם. להתקין פרגולה בנפרד, ואז שנה אחרי כן דק, פשוט יעלה לכם יותר, ואין כל סיבה.

החצר המושלמת מחייבת שילוב של השניים, ומגוון עיצובי הפרגולות והדקים של מיי ווד מאפשר לכם ליצור מעטפת שלמה ואחידה לחצר שלכם, ואווירה ביתית ומפנקת כמו שמגיע לכם, כי חיים פעם אחת.

Comments are closed.