יום שבת , 17 אפריל 2021
כתבות רצות
You are here: Home » עיצוב הבית » קמינים הם הדרך הנעימה להסיק את הבית

קמינים הם הדרך הנעימה להסיק את הבית

קמינים הופכים להיות פופולריים מאוד בישראל למרות מזג האוויר הים תיכוני שלה. גם בימי החורף הקצרים שלנו כאן החוויה שהם מספקים לבני הבית וההסקה הנוחה והיעילה שלהם עולה על הכל. הם משמשים דרך ידידותית ונוחה להשתמש באנרגיה וכאשר משתמשים בדגם שמאפשר גם לבשל עליו התפקוד הכפול חוסך אנרגיה ומוסיף לתחושת הביתיות. יש כמה וכמה דרכים לחמם את הבית בקמינים, ויש להם עיצובים מודרניים יותר או מסורתיים ובכך הם יכולים להשתלב בכל עיצוב שהוא. הבית המודרני יעשה שימוש בקמינים בנויים בתוך הקיר לדוגמה, ובבתים אחרים קמינים קטנים יותר, בנויים בנפרד מברזל ומחומרים מעולים יספיקו לחימום כל הבית.

קמין נוסטלגי וסנטימנטלי

הקמין על כל סוגיו הוא לא רק נוסטלגי וסנטימנטלי. הוא הוכיח עצמו מאות שנים כצורת הסקה יעילה שמתמודדת עם כל מבנה של בית. האוויר החם שהוא מפזר מגיע לכל פינה בבית והמחיר שהוא עולה כדי להסיק את הבית הוא מחיר נוח בהרבה מכל דרך אחרת. קמיני העץ ושבבי העץ מתאימים למי שאוהבים את הקמין של פעם, עם אפשרות לטפל בכך ולדאוג לאספקה ולתחזוקת הקמין בצורה סדירה. קמין גז הוא קמין שמתאים לכל מי שמחפש צורת הסקה קלה יותר ונוחה לתפעול מאשר עץ. גם הוא נוח בעלויות שלו ומספק חימום מהיר ויעיל לכל הבית.

קמינים נוספים

נוסף על הקמינים הפופולריים על גז ופחם, יש גם קמינים שפועלים על נפט וחשמל. קמינים אלה פועלים בצורה יעילה כמו האחרים וגם הם בנויים מתכת לרוב, אבל ההבדל ביניהם הוא רק הנוחות של ההפעלה והיתרונות שכל אחד מוצא בהם לעצמו. העיצוב יחד עם שיקולים נוספים כמו מיקום הם אלה שצריכים להדריך אתכם בבואכם לבחור קמין שמתאים לביתכם. יש דגמים רבים וכולם מיוצרים על ידי חברות אירופיות המנוסות בבניית קמינים למדינות קרות באמת, כך שהאיכות שלהם מובטחת מראש. כמו כן, בחלק מהם נחוצה ארובה לאוורור או פתיחת חלון ובחלק מהם לא. קמין נפט או גז למשל מתחברים למאגר החומר וכך הם עובדים. קמין חשמלי הוא מסך שמפיץ חום ועליו תמונת האש, מה שמעניק נופך רומנטי לחדר.

Comments are closed.