יום שישי , 30 יולי 2021
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » העקרונות המרכזיים של בחירת ריהוט משרדי

העקרונות המרכזיים של בחירת ריהוט משרדי

הריהוט במשרד משפיע במידה משמעותית מאוד על כל יום עבודה. ריהוט שמבטיח נוחות ובנוסף נראה מרשים מייצר סביבת עבודה נעימה ומטופחת, ומחזק את רמת המחויבות של העובדים אל הארגון או העסק. אם מגיעים למקום מבקרים, ובפרט לקוחות, הריהוט הקיים – דלפק הקבלה, ספת ההמתנה, השולחנות בחללים השונים, כסאות המנהלים וכו' – תורם לרושם שנוצר, ובהתאם מהווה חלק בלתי נפרד מהמיתוג.

בהתאם בחירת ריהוט משרדי חייבת להיעשות מתוך מחשבה מעמיקה הן בהיבט הפונקציונלי והן בהיבט האסתטי.

תכנון כולל לאחר מדידות מדויקות

כשמרהטים משרד מאפס, מומלץ בחום להיעזר במעצב או מעצבת פנים עם ניסיון בריהוט משרדים. בכל מקרה חשוב להקפיד על מדידות מדויקות של החללים השונים במשרד, כך שתוכלו לדעת בדיוק אילו פריטים תוכלו למקם בהם, באיזו כמות ומה הגודל של כל כסא, שולחן, ארון וכו'.

מומלץ להימנע מצפיפות רבה מדי שיוצרת תחושת מחנק, גם אם יש רצון מובן לנצל את השטח היקר עד תום. בכל מקרה המגוון הרחב של פריטי ריהוט משרדי – שולחנות, כסאות מנהלים, ארונות אחסון ואחרים – מאפשר מימוש מלא של כל תוכנית.

נוחות ללא פשרות

העיקרון המרכזי השני, ובעצם הראשון, של בחירת ריהוט משרדי הוא נוחות. שולחנות המנהלים צריכים להיות כאלה שיאפשרו לכל מנהל ומנהלת לעבוד ביעילות כשכל מה שהם צריכים נמצא בהישג יד ומצד שני אין בלגן על השולחן, הכסאות – גם כסאות מנהלים וגם הכסאות לחדרי הישיבות – חייבים להיות ארגונומיים כך שגם ישיבה ממושכת עליהם לא תוביל לכאבים בגב או בכל מקום אחר בגוף, ופתרונות האחסון צריכים להיות כאלה שהנגישות לכל פריט שנמצא בהם תהיה מרבית.

ריהוט משרדי עכשווי ושובה לב

לאחר שבוחנים את כל ההיבטים הפונקציונליים של הריהוט המשרדי על סוגיו השונים, אפשר להתפנות לעוד בחירה חשובה: המראה של כל הפריטים.

תכנון מלא מבטיח הרמוניה מושלמת בחלל, ובכל מקרה כדאי שכל רהיט בפני עצמו יהיה בעל עיצוב עכשווי ומרשים. עוד פרמטר לבחירה הוא התאמה לאופי העסק או הארגון, כך שהריהוט יתרום למיתוג באופן מיטבי.

Comments are closed.