יום ראשון , 17 פברואר 2019
כתבות רצות
You are here: Home » התחדשות עירונית » ת"א מחוץ לת"א – ראש העין החדשה

ת"א מחוץ לת"א – ראש העין החדשה

כולם תמיד מדברים על תל אביב ובהחלט יש לכך סיבות טובות. תל אביב היא מהגדולות בערי ישראל והיא מהווה מרכז עסקים חשוב מאוד; מקום עם מקומות בילוי רבים; אזורי קניות; מרכזי תרבות מסוגים שונים ומרכז פוליטי-תרבותי חשוב מאוד. אבל מאחורי הזוהר התל אביבי מסתתרים כל מיני דברם שבוודאי תסתדרו יותר טוב בלעדיהם. הכוונה היא לפקקי התנועה, מחירי הדירות המופקעים והצפיפות באופן כללי. אך האמת שניתן למצוא מקומות מגורים טובים יותר, כמו למשל בראש העין החדשה המציעים חוויה של ת״א מחוץ לתל אביב, או אולי יותר נכון להגיד חוויה תל אביבית משודרגת; הפלוסים של תל אביב ולא המינוסים של תל אביב.

החוויה התל אביבית של ראש העין החדשה

ראש העין החדשה מציעה לתושביה מגורים במגדלי מגורים חדשנים וחדשניים. אם חשבתם שמגורי יוקרה הם פריבילגיה של תושבי תל אביב אז טעיתם בגדול. גם ראש העין החדשה מציעה לתושביה מגורים במגורי יוקרה רק עם פחות צפיפות ובמחיר יותר סביר. במגדלי היוקרה של ראש העין החדשה תוכלו למצוא פנטהאוזים לצד דירות בסדר גודל שונה המתאימות לכל אחד ובמקביל ליהנות מכל מה שיש לבניינים להציע לדיירים עם כל הפינוקים שחשבתם שיש רק לתושבי תל אביב.

תל אביב אמנם נחשבת למרכז העסקים הראשי של ישראל ויש בה שפע של מקומות עבודה; אך האמת שגם ראש העין החדשה מציעה הרבה מאוד בתחום. חברות רבות מעדיפות לזנוח את הערים הצפופות ולהתמקם באזורי תעשייה, כמו אלו הסמוכים לראש העין – אזור התעשייה הישן ופארק אפק החדש. אלו הם אזורי תעשייה בהן ניתן למצוא את החברות המובילות בארץ, ביניהן חברות תקשורת וחברות הייטק. לתושבי ראש העין יש פוטנציאל רב של מקומות עבודה לדיירי האזור.

גם בתחום החינוך יש לראש העין החדשה הרבה מה להציע. תכניות הפיתוח החדשות הביאו לבנייתם של גני ילדים ובתי ספר רבים, מתקני ספורט ומסודות תרבות לבני נוער ולכל המשפחה. לא סתם ראש העין זכתה בפרס החינוך היוקרתי בתחרות ארצית ואף פועלת בה מכללת ראש העין המציעה לימודים אקדמיים לתושבי האזור.

אמנם ראש העין החדשה מציעה לתושביה חוויה של תל אביב מחוץ לתל אביב אך היא עושה זאת בדרך שלה. למשל בנייני המגורים היוקרתיים נמצאים בסביבת גנים ירוקה ונעימה עם שבילי אופניים ותחושה של רמת חיים גבוהה במיוחד שתתקשו למצוא בתל אביב. מהסיבה הזו ומהסיבות הרבות שכבר הוזכרו ראש העין החדשה הפכה להיות אחד המקומות המעניינים ביותר בארץ בתחום הנדל״ן ולמזלנו יש בה תכניות פיתוח לבניית אלפי יחידות דיור המציעות מגורים ברמה גבוהה לצד מחירים סבירים. לסיכום בהחלט ניתן להגיד  שראש העין החדשה מעמידה את תל אביב מאחור בהרבה מאוד קריטריונים. אז למה אתם מחכים? בואו לבקר באזור ולהתרשם בעצמכם.

 

 

Comments are closed.