יום ראשון , 21 אפריל 2019
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » היתרונות של תוכנת תיווך

היתרונות של תוכנת תיווך

לא קל להיות בימינו מתווך נדל"ן. האינטרנט מאפשר לרבים מבין שוכרי הדירות, מוכרי הנכסים, הקונים והמשכירים לייצר עסקאות גם ללא מעורבות של איש מקצוע בתחום, וישנן עוד מגמות בתחום המקרקעין שמקשות על המתווכים להתפרנס היטב מהתחום שבעבר היה רווחי מאוד.

תוכנת תיווך היא כלי שעשוי לעזור מאוד לסוכני הנדל"ן, ולכן כדאי לנצל אותו ועוד קודם לכן לבחור אותו באופן מושכל.

איך עובדים עם תוכנת תיווך?

תוכנות תיווך מספקות לסוכני הנדל"ן הרבים שעברו את ההכשרה המתאימה ואת המבחן של רשם המתווכים (היחידה במשרד המשפטים שאחראית על התחום) מידע מקיף, עדכני ובהתאם בעל ערך רב בכל הנוגע לנכסים זמינים, לקוחות שמתעניינים בדירות ובתים, שיווק, ניהול חשבונות ועוד.

המרכיב העיקרי הוא כמובן היכולת המשודרגת ליצור חיבורים נכונים בין לקוחות לבין נכסים. תוכנת תיווך מאפשרת פילוח מהיר ומדויק של כל הנכסים הרלוונטיים מבחינת הגודל, המיקום הגאוגרפי, המחיר ועוד מאפיינים רבים (חנייה, מעלית, האם הדירה משופצת או לא וכו'), וכך הסוכן יכול להציע לכל לקוח פוטנציאלי רשימת דירות ובתים שבאמת מתאימה לו. בדרך זו הסיכוי להגיע לעסקה כמובן עולה.

המרכיבים החשובים של תוכנות למתווכים

המרכיב העיקרי של התוכנות למתווכים הוא כאמור מאגר הדירות שאותו ניתן לפלח על סמך פרמטרים רבים. מרכיב חשוב נוסף הוא מידע מקיף לגבי לכל לקוח – כך שאם צצה דירה חדשה שעשויה להתאים לאותו לקוח, סוכן הנדל"ן יוכל לדעת מיד על כך ולבצע את החיבור הנדרש.

מודולים נוספים הם ממשק מיטבי לאתרי הפרסום הרלוונטיים בתחום ובפרט כמובן הומלס ויד2, מערכת חכמה לשיווק נכסים, ניהול חשבונות ועוד.

איך לבחור את תוכנת התיווך הטובה ביותר עבורך?

תוכנת תיווך איכותית היא קרש קפיצה להצלחה מרבית ולמקסימום עסקאות במינימום זמן. בנוסף מייעלת תוכנה שכזו את התנהלותו השוטפת של משרד התיווך וגם ליתרון זה יש חשיבות מבחינת צמצום ההוצאות.

בחירת תוכנת התיווך כוללת בחינה מדוקדקת של כל המודולים שמציעה כל אופציה. כמו כן כדאי להעדיף תוכנות עם ממשק משתמש נוח. סוגיית המחיר נלקחת גם היא בחשבון, אם כי לנוכח פוטנציאל הרווח של המתווך לא כדאי להעניק משקל נכבד מדי לעלות.

Comments are closed.