יום ראשון , 21 אפריל 2019
כתבות רצות
You are here: Home » עיצוב הבית » 10 טיפים לעיצוב מרפסות

10 טיפים לעיצוב מרפסות

מרפסת היא חלק חשוב בדירה ישראלית ממוצעת, מפני שמזג האאויר הישראלי החם מאפשר שהייה בה לאורך רוב ימות השנה, הנאה מזרימת האוויר ותצפית החוצה. מרפסת ישראלית כוללת לרוב כסאות נוחים שבהם אפשר לשבת ולהתרכז בקריאה, שיחה וגם באכילה ואירוח, תלוי כמובן בשטח החלל. מרפסת דורשת עיצוב מיוחד כדי שהמראה ישמח אתכם ואת האורחים ויהפוך אותה לאטרקטיבית ומזמינה. לכן אל תהססו להשקיע זמן מחשבה וכסף בעיצוב המרפסות שלכם. זה ישתלם לכולם. עיצוב מרפסות הוא עניין למעצבים מנוסים עם תיקי עבודות וגישה שמתאימה לזו של הלקוח. בפגישה אישית תוכלו לתאם ציפיות ולשמוע על האפשרויות השונות שהמעצב יציע לכם.

השאלות הבסיסיות לגבי עיצוב מרפסות קשורות לצבע ולצורה של החלל. כדאי לבחור שילוב מתאים בין צבעים וגם ביחס לקירות הבית ויש להתייעץ עם המעצב. אחרי בחירת צבעי הקירות, צריך לבחור מה יכסה אותם ובאיזה צבע. מאווררים בתקרה מתאימים לקיץ הישראלי הלוהט וכיום ניתן למצוא בשוק מאווררים מעוצבים עם התאמה לחלל המרפסת כולל אביזרים להצללה באתר צלוילון. אלמנט מרכזי הוא הסגנון: האם אתם מעוניינים בצבעים חומים שמזכירים סביבה כפרית או בגוונים יותר מודרניים ומתכתיים. חשוב להקפיד שהמאווררים יהיו חסיני אש, נוחים להתקנה ודוחי עובש. יש מאווררים שמתאימים לתלייה על הקירות או על התקרה וכך תוכלו לבחור בין המיקומים לפי רצונכם.עיצוב מרפסות

אלמנטים נוספים שניתן לשלב בעיצוב המרפסת הם פתרונות הצללה, אשר נועדו להגן עליכם מהשמש הקופחת בקיץ. חשוב לבחור גג או פרגולה בגובה וצבע מתאימים ובהסכמת השכנים, אם יש פוטנציאל לבעיה (חסימת אוויר למשל). סכסוכי שכנים עלולים לסבך אתכם במאבקים משפטיים מיותרים. שימוש בצבעים כהים אינו מומלץ מאחר שאלה צבעים שסופחים חום בקיץ ואיש אינו מעוניין בכך. פתרונות ההצללה צריכים לשרת אתכם בצורה האופטימלית ולכן אין לזלזל ויש להשקיע מאמץ לפני הבחירה בהם. אלמנט נוסף שיש להביא אותו בחשבון הוא המעקות של המרפסות. המעקות הן אביזר בטיחותי אבל גם עיצובי ולכן יש להשקיע מחשבה בבחירתם ולהחליט לאחר שבחנתם מספר אפשרויות. הקפדה על עיצוב המרפסת תשתלם לכם באופן מיידי ולאורך זמן.

Comments are closed.