יום שלישי , 19 מרץ 2019
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » דירה להשקעה בבריטניה במחירים אטרקטיביים

דירה להשקעה בבריטניה במחירים אטרקטיביים

כמה פעמים שמעתם את הביטוי דירה להשקעה? כמה פעמים בדקתם את הנושא וגיליתם, אומנם יש לכם כסף, אומנם אם תנסו, תוכלו לקחת משכנתא ולרכוש דירה בישראל לצורך השקעה אך לא בטוח שתוכלו להרוויח ממנה מה שאתם חולמים?

ובכן, אתם יכולים לרכוש דירה להשקעה במחירים אטרקטיביים ולהרוויח מכך. זה בתנאי שאתם מוכנים לצאת מתוך גבולות מדינת ישראל ולהתפזר קצת החוצה, למשל, לחפש השקעות נדלן באנגליה באתר https://britania.co.il.

השקעות נדלן באנגליה

זה נשמע אולי סותר, הרי איך יכול להיות שבמדינה כמו בריטניה, אחת הכלכלות החזקות בעולם, דווקא שם נמצא דירה להשקעה במחירים אטרקטיביים אשר יהפכו את הרכישה של הדירה למשתלמת? התשובה היא פשוטה, שם יש היצע יותר גדולות של דירות, שם יש שוק גדול, לכן אם אנחנו נרכוש דירה להשקעה, תהיה לנו הרבה יותר אופציה בזמן החיפוש ויהיו יותר אנשים שיוכלו וירצו לשכור אותה מאיתנו.

לשמחתנו, יש לא מעט גורמים אשר מתמחים במכירת דירות בבריטניה, כולל דירות להשקעה, כלומר דירות שאין לנו כוונה להתגורר ביניהן, אלא הן מהוות דירות שנמכרות למי שמעוניין להשכיר אותן. היופי בכך הוא, שאנחנו לא צריכים לעשות שום דבר. ברגע שהשקענו בדירה, אנחנו יכולים להרוויח עליה, אך אנחנו לא צריכים להתעסק עם כל הדברים מסביב. אנחנו לא צריכים להתעסק עם תהליך ההשכרה, אנחנו לא צריכים להתעסק תחזוקה של הנכס או כל דבר אחר. כל מה שאנחנו צריכים להתעסק איתו זה עם הכסף, זה שאנחנו משקיעים ולאחר מכן זה שאנחנו מרוויחים.

עכשיו עולה שאלה אחרת, איך אנחנו נדע איפה להשקיע בבריטניה? כאמור מדובר על מדינה גדולה  עם שוק גדול, אז כיצד נדע איפה משתלם לנו להשקיע. יש לנו שתי אופציות, הראשונה היא ללכת על הקל ביותר, כלומר השקעה בלונדון, הבעיה היא שמדובר באחת הערים היקרות בעולם ואם מדובר על השכונות הלא יקרות בעיר, הרי שאיש לא ירצה להתגורר בהן.

אופציה אחרת היא לעבוד עם גורמים שמכירים את בריטניה היטב והם יכולים לעזור לנו, איפה להשקיע ובכמה כסף, מוטב לנו לעשות את זה.

 

Comments are closed.