יום חמישי , 23 מאי 2019
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » הסיבות הטובות לרכוש דירות בצפון תל אביב

הסיבות הטובות לרכוש דירות בצפון תל אביב

היום רכישת דירה אינה נחשבת למותרות, אלא להכרח של ממש. הצורך בנכס קבוע השייך לאדם הפרטי מקנה לו ביטחון. הבית היה מאז ומעולם מפלט מפני סכנות, אך כאן לא תמו יתרונותיו. כל הרוכש נכס כמו דירת גן או פנטהאוס יכול להשכיר אותו, ובתמורה להרוויח עוד כמה שקלים למשכורת. בשנים האחרונות גדל הביקוש לדירות איכותיות בצפון תל אביב, ולא בכדי.

מדוע דווקא בתל אביב

מגוון רחב של בתים למכירה בצפון תל אביב מחכים שירכשו אותם ויאכלסו אותם. אלה כמה סיבות טובות לקנות דירה דווקא באזור זה של תל אביב:

  • שכונה יוקרתית – צפון תל אביב נחשב לאזור יוקרתי ומרשים. אם אתם אנשים עירוניים המחפשים את הערך והיוקרה בכל מקום, זהו האזור המתאים ביותר. כי בבית מפואר הממוקם בשכונה טובה השמיים הם הגבול. תוכלו לערוך מסיבות, לפתוח עסק עצמאי או לגדל את הילדים בחינוך ביתי.
  • קרובה למרכז – צפון תל אביב היא מקום מרכזי. היא קרובה לאוניברסיטה ולמוסדות לימוד רבים ושונים, למרכזי תרבויות ולמרכזי קניות. כשגרים בצפון תל אביב, אפשר להגיע בקלות לכל מקום.
  • רווח פאסיבי נאה – מכיוון שמדובר בשכונה יקרה, הרווח עבור הדירות השכורות יהיה נאה. אם החלטתם להשכיר דירה בצפון תל אביב אחרי שרכשתם אותה, תוכלו לזכות בהכנסה פאסיבית טובה.
  • קרובה למקום העבודה – תל אביב היא העיר עבור כל מחפשי העבודה, בין אם מדובר באנשי הייטק מתחילים או ברואי חשבון ותיקים. כך שאם הצלחתם למצוא עבודה טובה שבה אתם מרוצים, תוכלו סוף כל סוף לרכוש לעצמכם דירה נאה.
>>> צרו קשר כבר עכשיו עם חברת תיווך בתל אביב

דירות למכירה בצפון תל אביב

דירה נאה ושכנים נאים

זה אולי נשמע מובן מאליו, אך כאשר אתם מחפשים דירה בצפון תל אביב חשוב לבחון מיהם השכנים שלכם, אף יותר מערך הדירה עצמה. גם אם מצאתם את דירת חלומותיכם, אך הבחנתם במעלליהם של השכנים (זבל הנשאר מחוץ לדלת או לכלוך בחדר המדרגות), כדאי לבחון שוב אם אתם מעוניינים בדירת פאר במקום שכזה. אולי במקרה זה כדאי להתפשר על דירה שעונה על פחות דרישות, ובלבד לקבל שכנים טובים ונחמדים כדי שניתן יהיה ליצור עמם קשרי ידידות.

 

Comments are closed.