יום חמישי , 23 מאי 2019
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » חברת ניהול ושיווק נכסים

חברת ניהול ושיווק נכסים

נכס אשר נמצא ברשותכם דורש תשומת לב רבה כדי שלא יאבד מערכו עם הזמן, ואולי הערך אפילו יעלה, בהתאם להתפתחויות ומגמות בשוק. תחזוקה שוטפת של הנכס כוללת בדיקת מערכות, טיפול בנזקים ובבעיות אשר צצו מדי פעם. טיב הטיפול תלוי כמובן בסוג הנכס. חברת ניהול נכסים דואגת לכך שהנכס יישאר במצב תקין לאורך זמן ויהיה מוכן גם כדי לשרת אתכם וגם למקרה שתרצו למכור אותו. במקרה השני החברה תסייע לכם גם בשיווק.

ניהול נכסים

אנשים מחזיקים נכסים בהם הם מתגוררים, ולעתים גם נכסים להשכרה או נכסים ריקים אשר דורשים טיפול שוטף כדי שלא ייפגעו מהזנחה או רשלנות. אם ברשותכם למשל דירה ריקה ואתם מעוניינים להשכיר אותה, תשאפו לכך שהמראה ירשים את המתעניינים ואלה יהיו מוכנים לשלם את הסכום אותו אתם דורשים כדמי שכירות. דירה מוזנחת עם קירות מתקלפים תבריח שוכרים פוטנציאליים ולכן יש חשיבות רבה לתחזוקה שוטפת. כאן נכנסת לתמונה חברת ניהול ושיווק נכסים אשר מעסיקה אנשי מקצוע שעושים כל מה שצריך כדי לשמור על מצב טוב בדירה ומראה אטרקטיי נקי ומצוחצח. הם מבקרים בנכס באישור שלכם כמובן, בודקים את מערכות החשמל והמים, מנקים לכלוך ואבק ופותרים בעיות אינסטלציה אפשריות. עובדי החברה זמינים 365 ימים בשנה ו-24 שעות ביממה ויעשו כל מה שצריך כדי לשמור על מצב הנכס.

בבניין מרובה דירות יש גם דירות ריקות ומסדרונות ומעליות, ולעתים לובי כניסה. אלה חללים אשר הזנחתם תפגע בערך הנכס שלכם. לכלוך במסדרונות ובמעלית או מראות שבורות וחלודה על הקירות מחייבים  טיפול מיידי כדי לשמור על איכות החיים של הדיירים ועל ערכו של הבניין וערכן של הדירות. כאשר אתם בעלי בניין שדירותיו מושכרות (או בניין משרדים) תהיו מעוניינים בגבייה מסודרת של שכר הדירה ולכן חברת ניהול ושיווק נכסים תוכל לדאוג לכך באופן מקצועי ועובדיה יידעו לטפל במקרה הצורך בתיקון נזקים אפשריים מול אנשי מקצוע וחברות הביטוח, ויעשו כל מה שצריך כדי שהמצב יחזור לקדמותו.

Comments are closed.