יום שלישי , 22 ינואר 2019
כתבות רצות
You are here: Home » צרכנות לבית » ריהוט חדר שינה: סט קומפלט או כיוון אקלקטי?

ריהוט חדר שינה: סט קומפלט או כיוון אקלקטי?

בשנים עברו בחירה בריהוט לחדר שינה כלל סט של ארון, שידות, טואלט ועוד, וזאת על מנת להקנות מראה רצוף והרמוני לחדר השינה אשר בו שלל הרהיטים תואמים.

עם זאת עם התפתחות העיצוב והאומץ לשנות את עיצוב החדר ולהפוך אותו לרנדומאלי יותר -נולד המראה האקלקטי שמתאים למגוון חללים בבית.

אבל במה כדאי לבחור לריהוט חדר השינה? בסט קומפלט או שילוב אקלקטי? היתרונות והחסרונות של כל צורת עיצוב בהמשך.

אם אתם מתלבטים לגבי עיצוב חדר השינה שלכם, חשוב שתדעו כי ישנן שתי שיטות עצוב עיקריות של כל חלל כאשר האחת הינה עיצוב באמצעות סט ריהוט לחדר השינה, והאחת היא באמצעות הצבת ריהוט באופן אקלקטי, משמע: שילוב של מגוון סגנונות עיצוב משלל תקופות ותרבויות. אז מה היתרונות והחסרונות של כל עיצוב?

ריהוט חדר שינה

עיצוב אקלקטי

עיצוב זה מושתת על שאיבת רעיונות ופריטי ריהוט בשלל סגנונות, כאשר הפריטים אינם חייבים להיות תואמים, באותו הצבע, הסגנון וצורת העיצוב. בשיטה כזאת ניתן לשאוב השראה מתקופות שונות בעיצוב לבחור תקופה ולשלב רהיטים בתקופה זאת כמו למשל שילוב של כיסא בסגנון הוויקטוריאני עם ארון וינטג, כמו גם עם נברשת גדולה ומפוארת, שטיח פרווה סינטטית ועוד, וזאת ליצירת מראה חדר שינה הסגנון שנות ה 20.

לסגנון עיצוב זה יתרונות ביניהם:

היכולת להפתיע בעיצוב, לבחור נכון ואף להרכיב חדרי נוער או מבוגרים שעשוי משלל פריטים שלאו דווקא נרכשו ברשת, אלא התקבלו מבני משפחה, היו קיימים, באמצעות שימוש בריהוט בר קיימא, ואף באמצעות חידוש רהיטים.

לעיצוב זה גם כמה חסרונות ביניהם:

אי יכולת לקבל שירות תיקונים במידה והריהוט לא נקנה ברשת. עוד חסרון הוא התאמה רק במקרה של יכולות עיצוביות – מה שמקשה על סגנון העיצוב.

עיצוב באמצעות סט שלם

עיצוב זה מושתתת על היכולת לייצר הרמוניה בין הריהוט בחדר השינה החל מהמיטה, הארונות, השידות ועוד. באמצעות סגנון זה ניתן לייצר קו אחד אחיד בין הריהוט בחדר השינה.

לעיצוב זה גם יתרונות:

עיצוב באמצעות קו אחד ללא הצורך לבצע התאמות, תיקון ואחריות מחברת הריהוט

וגם חסרונות:

פחות עניין בזמן העיצוב ועיצוב צפוי מראש.

אז במה לבחור? נסו לשוטט בין מגזיני עיצוב, חנויות רהיטים ועוד, וזאת כדי למצוא את הסגנון המתאים לכם מכל!

Comments are closed.