יום ראשון , 7 מרץ 2021
כתבות רצות
You are here: Home » נדל"ן » איך הקורונה משפיעה על קניית נכסים בחו״ל

איך הקורונה משפיעה על קניית נכסים בחו״ל

בשנים האחרונות אנשי נדל"ן רבים וכאלה אשר מעוניינים להשקיע את כספם בתחום זה בוחרים להשקיע דווקא מעבר לים. אפשרויות השקעות הנדל"ן בנכסים בחו"ל מניבות אחוזי תשואה גבוהים הרבה יותר בהשוואה לאחוזי התשואה שניתן לקבל בישראל. לכן אנשים רבים בשנים האחרונות בחרו להשקיע את כספם בתחום זה דווקא מעבר לים. כיום, בעידן פרוץ נגיף הקורונה חלו לא מעט שינויים בתחום ורבים חוששים להמשיך ולהשקיע את הכסף שלהם במדינות שונות מעבר לים. מנגד, ישנם רבים אחרים אשר מעוניינים להשקיע את הכסף שלהם במדינות שונות אשר מציעות להם אפשרויות השקעה טובות משמעותית מאפשרויות ההשקעה בתחום זה כאן בישראל.

נגיף הקורונה גורם לרבים לצרוך פחות

באופן כללי, פרוץ נגיף הקורונה גורם לעולם כולו לצרוך הרבה פחות אף כאשר מדובר במוצרים בסיסיים ועוד יותר כאשר מדובר באפשרויות השקעה שונות. אך גם במקרה זה, מנגד ישנם אנשים אחרים אשר דווקא עכשיו מעוניינים להשקיע את הכסף שלהם בתחום של נדל"ן בחו"ל. ישנן מדינות רבות אשר מוכרות נכסים שונים באזורים בהם היו חולים רבים בקורונה במחירים נמוכים בעשרות אחוזים משווי ערך הנכסים בתקופה שקדמה לנגיף הקורונה. אפשרות זו פותחת בפני רבים אפשרות השקעה רווחית במיוחד אשר בוודאי תניב להם רווחים משמעותיים עם חלוף הנגיף מהעולם.

הזמן הטוב ביותר להשקעות נדל"ן מעבר לים

במידה וגם אתם מתלבטים האם זה הזמן הטוב ביותר להשקיע את הכסף שהצלחתם לחסוך בצד בתחום הנדל"ן מעבר לים, ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי זהו הזמן הטוב ביותר לעשות זאת (בדקו נדלן ביוון בתור התחלה). כיום ניתן למצוא מציאות בתחום זה במחירים זולים בעשרות אחוזים מהשווי האמיתי שלהם כך שמיד עם מציאת החיסון תוכלו להרוויח מעליית ערך הנכס שקניתם במחיר מוזל משמעותית.

Comments are closed.