יום ראשון , 18 אפריל 2021
כתבות רצות
You are here: Home » משכנתא » משכנתא BDI שלילי

משכנתא BDI שלילי

לקיחת משכנתא והחזרי אשראי שליליים, יכולים להיות בעוכריכם. לא פשוט לקבל משכנתא ב 2020 עם בעיות בהחזרים ובנתוני בי די אי שלילי ככל שנתוני ה- BDI אינם משתנים לאורך השנים, כך הסיכוי לקבל משכנתא הוא טוב יותר.

משכנתא BDI שלילי 

קבלת משכנתא היא אחת מהסיבות שבינן אנחנו רוצים לשמר את נתוני האשראי שלנו טובים ככל האפשר. בין אם אתם אנשים עצמאיים או בעלי חברות, חשוב לנתוני האשראי שלכם יהיו חיוביים וללא חריגות ותכונות שליליות אחרות.

משכנתא היא לא עוד הלוואה פשוטה, אלא היא ההלוואה המשמעותית ביותר בחייו של האדם הממוצע. לכן, כשרוצים לקבל משכנתא מהבנק, על נתוני האשראי שלכם להיות נקיים ככל האפשר, אחרת תתקלו במצב של משכנתא BDI שלילי, קרי סירוב לקבלת ההלוואה.

תשלום חובות – שיפור נתוני BDI 

תשלום חובות ישנים וצמצום יתרות, צריכים להיות בראש סדר העדיפויות בעת ניסיון לנהל אשראי עם נתונים לא טובים. התנהלות זו טובה לאורך זמן.

רבים ממליצים כי ראשית, יש לשלם חובות בעלי שיעורי הריבית הגבוהים ביותר, שכן עדיפות על חובות בריבית גבוהה, עשויה לעזור לכם לשלם את מה שאתם חייב מהר יותר.

הקמת אשראי מחדש 

אמנם זה ייקח זמן, אך אם תנהלו את הכספים האישיים שלכם בחוכמה, בסופו של דבר תוכל לשפר את נתוני האשראי שלכם ואת הבי די אי שלכם. המשמעות היא שאולי תוכלו לקבל כמה חשבונות אשראי עם מגבלות הוצאה נמוכות. 

אם אתם עומדים בהתחייבויות האשראי שלכם על ידי שמירה על יתרות נמוכות ותשלום בזמן מדי חודש, ציוני ה- BDI שלכם יכולים להשתפר עם הזמן, כך שתוכלו למצוא את עצמכם במצב כלכלי בריא יותר. רק הקפידו לא לעשות את אותן טעויות שגרמו לבעיות האשראי שלכם בעבר.

Comments are closed.