יום שלישי , 22 ינואר 2019
כתבות רצות
You are here: Home » צרכנות לבית » מטבחים חיצוניים – למה זה טוב?

מטבחים חיצוניים – למה זה טוב?

מטבחים חיצוניים הפכו בשנים האחרונות לאחת האטרקציות החיצונית שמאפשרות אירוח מושלם. מטבחים חיצוניים ניתן לבנות לבד או להזמין מטבח בהאמה אישית מאחת החברות המתמחות בתחום.

אבל מה יש במטבח חיצוני? וכיצד נוכל להתאים את המטבח הנכון ביותר לנו? כל המידע בהמשך.

אז מה יש במטבח שנמצא בחוץ שעושה לנו טוב על הלב?

מטבחים חיצוניים הם כאלה אשר מאפשרים בישול מחוץ לבית, תוך קבלת היכולת לבצע את כל פעולות ההכנה לצלייה ולבישול האוכל בחוץ.

מטבחים כאלה כוללים בדרך כלל גריל גז שבו ניתן לצלות מאכלים מסוגים שונים, כיור, ברז, משטחי עבודה, ניקוז למי הכיור ועוד.

המטבחים החיצוניים בנויים בדרך כלל בגודל של עד 3.4 מטרים רבועים, ועליהם להיות ממוקמים לא ליד חלונות הבית אלא במקום שבו עשן הבישול יתנדף החוצה.

עם זאת ישנם מטבחי חוץ אשר מכילים גריל גז לבישול שאינם מפיצים עשן ולכן ניתן למקם אותם בכל מקום בחצר או במרפסת.

>>> באתר גנץ מטבחים מחכה המטבח שלכם

מטבחים חיצוניים

כיצד מתאימים מטבחי חוץ לחצר?

כדי להתאים את המטבח הטוב ביותר, רצוי לשים לב כי המטבח מתאים בגודלו לחלל החיצוני הנתון. וודאו כי המטבח מספיק גדול כדי שתוכלו לעבוד בו, אך הוא מאפשר שטח שניתן לנוע מסיביו ולתפקד בו בצורה טובה.

שימו לב כי המטבח מכיל את כל הציוד הדרוש לבישול איכותי כמו משטחי עבודה, צ'יפסר, גריל גז, כיורים, ועוד, וכי יש לכם אפילו חללי אחסון אשר בהם תוכלו לאחסן כלי מטבח, סכום כלי עבודה ובישול .

כאשר אתם בונים מטבח חיצוני או מזמינים מטבח כזה – חשוב לבחור במטבח שיהיה עמיד נגד נזקי מזג האוויר ויחזיק מעמד לאורך שנים.

מטבחים כאלה עשויים בדרך כלל נירוסטה, ברזל יצוק, בטון, או מאבן. בנוסף ישנם מטבחים העשויים עץ מלא מסוג איפאה שהוא עץ שיכול להחזיק מעמד לאורך שנים.

כאשר אתם בונים או מזמינים מטבח חוץ, שימו לב כי אתם בוחרים מטבח כזה ששי בו דלפקים ומשטחים לעבודה משותפת. בכך תוכלו לבשל עם בני המשפחה, החברים וקבל סיוע בהכנת האוכל שמשמח את כולם!

 

 

Comments are closed.