יום ראשון , 17 פברואר 2019
כתבות רצות
You are here: Home » צרכנות לבית » אחת ולתמיד: הזמנת מדידת קרינה למבנים

אחת ולתמיד: הזמנת מדידת קרינה למבנים

בכדי שמבנה יהווה את המקום הבטוח ביותר עבור כל השוהים בו, יש לדאוג שהוא יהיה מוגן ברמה הרמטית, יסודית ואיכותית. אחד הבדיקות הנחוצות והחשובות ביותר לצורך בדיקת ההגנה על המבנה היא: בדיקת קרינה. בדיקת קרינה היא בדיקה חשובה שמטרתה היא להבטיח כי אין במבנה קרינה ברמה אשר יכולה להסב סכנה לבריאותם ולחייהם של השוהים במבנה. מבנה אשר הקרינה המצויה בו היא גבוהה מהמותר הינו מבנה שרצוי מאוד שלא לשהות בו, מכיוון ששהייה בקרינה גבוהה מותר היא דבר מסוכן מאוד. כל אדם המעוניין לדעת האם המבנה שלו נחשב בטוח למגורים או שהייה מבחינת כמות הקרינה המצויה בו, יכול להזמין מדידת קרינה למבנים על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

מדידת קרינה

מדידת קרינה למבנים – במה מדובר

כאשר מדובר על בדיקת מדידת קרינה למבנים, מדובר על בדיקה שמטרתה היא לזהות את כל הגורמים שבגינם חודרת קרינה למבנה או עלולה לחדור קרינה למבנה. הבדיקה בודקת מהי כמות הקרינה החודרת מהגורמים הללו והאם היא איננה מזיקה למי שמצוי בתוך המבנה. הבדיקה כוללת בה את בדיקת לוח החשמל המצוי בקרבת המבנה ואת כמות הקרינה אותה הוא פולט, את בדיקת האנטנות הסלולריות המצויות בקרבת המבנה ואת הקרינה אותן הן פולטות אל תוך המבנה, בדיקה של קווי מתח גבוהים המצויים בסמוך למבנה וכמובן, בדיקת כל המכשירים החשמליים המצויים בתוך המבנה או סמוך למבנה. מדובר בבדיקה המתבצעת על ידי מכשירים משוכללים הרלוונטיים עבור בדיקת קרינה בסוגי גורמים שונים.

במי כדאי לבחור עבור מדידת קרינה

בכדי למדוד בצורה הטובה ביותר את כמות הקרינה הנפלטת את המבנה מהגורמים השונים המצויים בו, הרי שחשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום מדידת קרינה במבנים. יש להזמין מראש מדידת קרינה עבור מבנים מאנשי מקצוע מעין אלו, אשר יש בידם את התעודות אשר מעידות על האסמכה שלהן לעסוק בתחום זה. מעבר לכך, יש לבחור באנשי מקצוע אשר ידוע כי הם עובדים את המכשירים המשוכללים והמדויקים ביותר בתחום זה וכי ידוע שיש להם המלצות חיוביות מלקוחות רבים.

 

 

Comments are closed.