יום שלישי , 22 ינואר 2019
כתבות רצות
You are here: Home » שיפוצים » שמירה על תקינות המבנה מתחילה באיטום גגות מקצועי

שמירה על תקינות המבנה מתחילה באיטום גגות מקצועי

רטיבות היא בעיה רצינית בכל הנוגע אל שלמות של מבנים. יכול להיות שהאיטום הראשוני בעת הקמת המבנה לא היה תיקן מלכתחילה, ויכול להיות מצב שבו פשוט שוכחים לתחזק את האיטום שכבר נעשה שנים רבות לפני כן, וכעת יש סימנים של רטיבות שנוצרו בשל כך.

המקום שהכי חשוף לרטיבות הוא הגג של כל מבנה, ושם ראוי לבצע פעולה של איטום ותחזוקה בכל כמה שנים כדי לשמור על רמת חיים טובה ובריאה.

איטום גגות מקצועי

כל בעיה שנדחית מעלה את העלות של הטיפול

דחיינות היא בעיה בפני עצמה, אבל כאשר דוחים גם את הטיפול בבעיה של רטיבות שאותה כבר רואים בצורה קטנה אבל ברורה, יכולה להתקדם אל עבר בעיה הרבה יותר גדולה בכל שנה שחולפת לה. זה לא פתרון לחכות עד אשר תגיע לה העונה של הקיץ והשמש החמה תייבש את כל הקירות לגמרי. למה? מכיוון שקודם כל הרטיבות לא חייבת להתרחש בשל איטום לא נכון של גגות מפני גשמי החורף, אלא גם בשל תשתית של מים וביוב רעועה שבה ישנה ככל הנראה, בעיה.

לכן, בזמן שבו חושבים כי יכולה להיות נזילה שלא מבינים את המקור שלה, חייבים לפנות אל איש מקצוע שמבין באינסטלציה ו/או באיטום כדי לקדם את הפתרון ולא לתת למים הללו את האפשרות לחלחל עוד הלאה ולהגדיל את האפשרות כי התיקון יעלה פי כמה וכמה ממה שהיה בהתחלה.

מתמודדים עם יותר מאשר עלות גבוהה

האמת היא, שהעלות של התיקון של הגג הרטוב היא אולי לא כזו בעיה לאנשים שיש להם כסף רב ואין להם כל בעיה למשוך ברגע צ'ק או מזומן עבור בעל המקצוע שמגיע על מנת לטפל בבעיה. מה כן יכול לעורר את האנשים לפעולה מהירה כאשר רואים סימנים של רטיבות? האפשרות כי הם חושפים את עצמם אל מקום לא בריא שבו מתפתחים להם לאיטם טחב ועובש המסוכנים מאוד לבריאות.

כאשר מבינים כי יכולים לסכן את הבריאות, אולי יותר מפתחים את הרצון הזה לטפל במקור של רטיבות בבית לפני שהוא נעשה יותר פרובלמטי.

Comments are closed.