יום חמישי , 23 מאי 2019
כתבות רצות
You are here: Home » שיפוצים » איך לבחור חומר איטום לגגות רעפים

איך לבחור חומר איטום לגגות רעפים

אומנם בישראל, יש הרבה פחות בתים עם גגות רעפים מאשר במדינות אחרות, אך אנחנו כן יכולים לראות שיותר ויותר אנשים בוחרים לבנות את הבית או את העסק שלהם עם גג שכזה, בין אם זה מסיבות של עיצוב ובין אם זה מסיבות אחרות.

אחד הדברים שצריך לקחת בחשבון בתהליך התכנון והבנייה הוא שיש להתחשב בכל מה שקשור לחומרי איטום עבור גגות רעפים, ולו מהסיבה הפשוטה, שייתכן מאוד שבמהלך הזמן, חומר זה יהיה מה שיפריד בינינו לבין האפשרות ליהנות ממבנה יבש, נקי, ומבודד בתנאים אופטימאליים.

חומר איטום לגגות רעפים

על מנת שנוכל לבצע את הבחירה הנכונה, ההמלצה היא, להשתמש באנשי מקצוע שמתמחים בכך, אנשים שיודעים לא רק לבצע תהליכי איטום בגגות, אלא גם יודעים להתאים אותם לסוג המבנה ובפרט לסוג הגג. מאחר ואיטום גגות רעפים לא בהכרח דומה לאיטום של גגות אחרים, כולל גגות שטוחים.

כאן המקום להדגיש עוד, איטום גגות רעפים הוא תהליך שמתבצע בשלב הראשון של תהליך התקנת הגג, כלומר כבר בשלב הבנייה, ומאוחר יותר גם בשלבים מתקדמים יותר, מסיבה מאוד פשוטה, אנחנו פשוט נדרשים לכך על מנת שנוכל להשתמש במבנה כמו שאנחנו רוצים, בצורה נוחה ובטוחה.

תהליך של איטום גגות רעפים, ייתכן וידרוש שינוי מסוים במבנה הרעפים עצמם, למרות שזה לא מחייב. מה שכן יש לוודא שניתן להגיע אל הגג עצמו, מבלי לפגוע ברעפים או בכל מה שקורה בסביבתם. כך יהיה הרבה יותר פשוט ונוח לבצע את התהליך.

אנחנו נבחר את החומרים הנכונים, הן בהתאם למבנה הגג עצמו, אך גם אנחנו נבחן בהתאם למיקום המבנה וכמובן בהתאם לסוג המבנה ולצרכים שלו. לכן, לא בהכרח כל גג רעפים ידרוש את אותם חומרי איטום, ייתכן ואנחנו נגלה שיש הבדלים מסוימים בין מבנה למבנה.

לפני סיום חשוב להבהיר, מדובר על תהליך לא מורכב, אך על מנת שהוא יתבצע בצורה נכונה, רצוי מאוד להשתמש באנשים שמבינים בתחום ולא למהר לעשות זאת בעצמנו, על מנת שלא נגרום נזק מיותר לגג ולמבנה בכלל.

Comments are closed.