יום רביעי , 20 ינואר 2021
כתבות רצות
You are here: Home » משכנתא » לקיחת משכנתא רק לדירה? מסתבר שלא תמיד: אלה הנכסים שתוכלו לקבל עבורכם משכנתא!

לקיחת משכנתא רק לדירה? מסתבר שלא תמיד: אלה הנכסים שתוכלו לקבל עבורכם משכנתא!

אם אתם חושבים שלקיחת משכנתא, משמע: הלוואה גדולה שבה משעבדים את הנכס לבנק עד החזר ההלוואה, מתאימה רק לרכישת דירה למגורים – חשוב שתדעו כי את ההלוואה הענקית הזאת אפשר לקחת באמצעות "תשואות פיננסים" www.tsuott.co.il גם עבור נכסים מסוגים שונים.

אז מתי אפשר להגיש בקשה למשכנתא?

הנה כמה דוגמאות:

רכישת נכס להשקעה – רבים כיום מבצעים רכישת נכסים למען השקעה כמו למשל רכישת דירה להשכרה על מנת להניב תשואות ולקבל הכנסה פסיבית, כמו גם קבלת משכנתא לבניית מבנה לחלוקת דירות להשכרה ועבור שאר מבנים שנועדו להשקעות וקבלת תשואות מהשקעת נדל"ן.

קניית בית עסק – מי שרוצה לרכוש בית עסק מכל סוג, בין אם מדובר במשרד, במפעל, חלל עבודה מסוגים שונים ועוד: ייעוץ משכנתאותיוכל לבקש משכנתא לבעלי עסקים שנודעה לאפשר לבעל העסק להחזיק בנכס מניב שיאפשר לו ביצוע עסקים במקום שכולו שייך לו, ללא הוצאות שכירות גבוהות.

רכישת קרקעות חקלאיות – למרות שנושא החקלאות בישראל שרוי במחלוקת, עדיין ישנם אנשים שרוצים לפתח את החקלאות ולעסוק במקצועות "לאו טק" אשר דורשים קרקע חקלאית. על מנת להגשים את חלום החקלאות רבים בוחרים בלקיחת משכנתאות מסוגים שונים אשר יתאימו לרכישת הקרקע ולהקמת חלל חקלאי מתאים.

רכישת קרקע – מי שירצה לרכוש קרקע לצרכים שונים, כמו למשל רכישת קרקע והנחת מבנה יביל במקום: יוכל לגשת אל הבנק ולבקש משכנתא המתאימה לצרכים שלו. חשוב לדעת כי מלבד קניית דירות מקבלן או קניית דירות יד 2, ישנם רבים שמעדיפים לרכוש את הקרקע ללא בית ולבצע בנייה עצמאית של המבנה במקום.

כיצד בוחרים משכנתא?

על מנת לבחור את המשכנתא הטובה והמתאימה לכם ביותר – חשוב לפנות אל חברות מקצועיות כמו תשואות פיננסים ייעוץ משכנתאות אשר עוסקת בייעוץ למשכנתאות. כיום ישנם מגוון מסלולים המתאימים לצרכים שונים, כאשר באמצעות ייעוץ טוב ומקצועי ניתן להחליט בצורה נכונה, מושכלת וחסכונית.

> קראו גם באתר https://stampoutstampduty.org על לקיחת משכנתא בדרך הנכונה

Comments are closed.