יום חמישי , 23 מאי 2019
כתבות רצות
You are here: Home » צרכנות לבית » אריזה וסידור של הבית לקראת הובלה בתל אביב

אריזה וסידור של הבית לקראת הובלה בתל אביב

עוברים דירה? מזל טוב! בודאי אתם מחפשים מספר טיפים שיעזרו לכם לארוז את הבית לקראת ההובלה, לארגן את הציוד כך שגם העברת התכולה תעבור טוב יותר וגם תוכלו לארגן את הבית טוב יותר לאחר מכן. ארגון וסדר הם אלמנטים בסיסיים בחיים, וגם בתחום הובלות בתים.

לסנן את הציוד שאתם צריכים

זוהי הזדמנות מצוינת לארגן ולסדר את הציוד שאתם צריכים בחיים שלכם, ממש כמו כל דבר אחר. סננו את הפריטים שאתם משתמשים בהם, וזרקו את אלו שלא. הם אלו אלמנטים נוסטלגיים, עברו עליהם פעמיים עד שאתם בטוחים שהילדים שלכם יעיפו בהם מבט והם יחזירו אתכם לתקופה מתוקה, ואם כן, שאפו! שימו בארגז מסודר ורשמו עליו את תכולתו. אם תראו שמתרבים ארגזי הנוסטלגיה בבית, פזרו אותם שוב ועברו עליהם, עד שאתם מקטינים את תכולתם. זה יעשה לכם סדר ביום ההעברה ובסידור הבית לאחר מכן, וגם בחיים, מבטיחים!

אריזה וסידור של הבית לקראת הובלה

לארגן את הציוד בבית לפי קטגוריות

אין דבר שמקל יותר מזה על ארגון הבית ליום ההעברה, ואחרי כן, פירוקו בבית החדש, וגם כשאתם נשארים לבד לסדר את הבית. מעבר דירה הוא דבר שיוצר אדוות רבות בחיים, וככל שתמהרו ותרימו מחדש את הבסיס שלכם למצב אופטימאלי לחיים, תוכלו לעמוד עליו יותר ביציבות. זה חשוב מאוד.

מיינו את הציוד בבית ורשמו על כל ארגז את תכולתו. שקיות אפשר לעשות, אך שימו אותן גם כן בארגז זה יקל מאוד על המעבר. ארגזי סלון – פריטים קטנים, לדוגמא. ארגז מטבח, ארגז מקלחת, ארגזי בגדים וארגזי מפות מטבח. אם יש לכם פריטים שאינם נכנסים לארגז, שימו אותם בפינה שבה יושבים הארגזים באותה קטגוריה, כך שהמובילים שלכם יבינו לבד, יוכלו לסדר זאת במשאית בעת ההובלה, וגם בעת פריקת התכולה. בסיום הובלה יש בלגאן גדול, וככל שתמנעו אותו, כך תזכו ליותר נחת, וגם המובילים שלכם.

ארזו הכל מבעוד מועד

ארזו את כל הציוד, גם אם מדובר בחברת הובלה שמספקת חומרי אריזה, הכינו הכל עד כמה שניתן.

 

Comments are closed.