יום חמישי , 23 מאי 2019
כתבות רצות
You are here: Home » צרכנות לבית » שטיח וינטג בעיצובים מיוחדים

שטיח וינטג בעיצובים מיוחדים

בכל הנוגע לעיצוב הבית, ניתן לשים לב כי שטיחים שהיו פעם חלק ניכר מהעיצוב מעט נעלמו מן השטח וזאת בעקבות כניסת העיצוב המודרני לחיינו. עם זאת בשנים האחרונות הפכו השטיחים שוב לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית או המשרד, כאשר שטיחים מעניקים לחלל את המראה הנעים המזמין, הצבעוני והמעוצב.

חשוב לדעת כי שטיחים חזרו לאופנה בעיקר בעקבות כך שהעיצוב הכפרי הים תיכוני, הנעים והמזמין הפך לפופולארי במיוחד בקרב רבים מהאנשים, כאשר שטיח מעניק את תחושת הווינטג' הבלתי נפרדת מעיצוב בסגנונות אלה.

שטיחי וינטג

אילו סוגים של שטיחי וינטג ישנם בעיצובים ייחודיים?

הנה 3 סגנונות שיתלבו נהדר בכל מבנה וחלל:

  • שטיחי טלאים – שטיחי טלאים הם שטיחים הנראים בסגנון וינטג' של ממש והם נראים משל יצאו מקטלוגים של שנות ה 70. השטיחים בעלי צבעים כתומים, כחולים, תכולים וירקרקים כמו גם צבעוניים והם מזכירים שמיכת טלאים במראם החיצוני תוך שהם מקנים לכל מרחב מראה נעים ומפנק. שטיחי טלאים משלבים עם המראה הווינטג' עם ריהוט מעץ קל, כורסאות בגווני כתום וצהוב, כמו גם לצד כלים עתיקים או שהם מתאימים לסגנון התעשייתי.
  • שטיחים ויקטוריאניים – שטיחים ויקטוריאניים הם אותם שטיחים מסיבים פרוותיים וכאלה שצבעם כהה או בעל קונטרסט בולט. שטיחים כאלה יכולים להיות שטיחי צמר בעלי עיטורים גדולים כמו עיטורים של וורדים ושאר קווים מעוגלים,  כמו גם שהם יכולים להיות שטיחים שחורים, לבנים או אפורים העשויים מפרווה סינטטית. שטיחים כאלה יראו נהדר עם מראה מלכותי המעוטר בחפצים כבדים, שזלונגים ובשנדליירים התלויים מעל.
  • שטיחים אפגניים  – גם שטיחים אפגניים הם שטיחי וינטג' שמקנים אווירה כפרית ונעימה לכל מקום. שטיחים אפגניים הם דקים יחסית אך הם נחשבים איכותיים במיוחד תוך שהצבעים שלהם בסגנון המזרח תיכוני, מקנים אווירה כפרית ים תיכונית והם מתאימים לעיצובים חמים ומזמינים לצד שולחנות עץ, עששיות עם נרות, כלי אמייל גדולים ועוד.

לסיכום, אם אתם רוצים לעצב את המרחב שלכם בצורה טובה, בחרו כבר עכשיו שטיחים שילוו את העיצוב הצורה הרמונית.

Comments are closed.